Profesjonalne usługi
Profesjonalne usługi
Brudny dywanik?
Zadzwoń do nas
537 224 876
Dla każdego klienta 10 % Rabatu + impregnacja w miesiącu Październik!
Regulamin Pralni Teppol.

1. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie.

2. Zamówienia są  realizowane według określonego cennika.

3. Pralnia nigdy nie gwarantuje całkowitego usunięcie plam z silnych barwników (np. uryny z wełny, silnych barwników spożywczych, plam zapieranych domowymi sposobami, plam zapieranych nieodpowiednią chemią, które spowodują utrwalenie plam lub spalenie włókna).

4. Każdy dywan metkujemy, mierzymy i poszczególne uszkodzenia znakujemy poprzez zrobienie zdjęcia.

5. Na dywanach wykonanych z włókna polipropylenowego w miejscach intensywnie użytkowanych mogą pozostać przetarcia będące wynikiem uszkodzeń runa.

6. Dywany klejone, podklejane, mogą ulec rozklejeniu (Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za tego typu dywany. Klient zleca czyszczenie takiego dywanu tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność) Dywany klejone są przyjmowane warunkowo do prania.

7. Pralnia nie odpowiada za wady ukryte dywanu (wady konstrukcyjne ,wady dotyczące złego farbowania dywanu), w miejscu przegniłym od spodu dywan może ulec pęknięciu.

8. W przypadku stwierdzenia iż przedmiot może ulec zniszczeniu Pralnia zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania usługi.

9. Ceny podane na stronie są cenami brutto, ale nie zawierają kosztów dostawy.

10. Każdy dywan nie przekraczających 1m2 liczony jest jak 1m2.

11. Ceny zawarte w cenniku nie zawierają żadnych ukrytych kosztów.

12. Czas realizacji zamówienie wynosi nie więcej niż 7 dni roboczych od chwili przyjęcia przesyłki (nie dotyczy okresów przed świątecznych Św. wtedy okres odbioru dywanu sie przedłuża do 14 dni.

13. Dywany odbierane są w naszej Pralni lub Transportem własnym.

14. Reklamacje przyjmujemy do 48h od odebrania lub dostarczenia dywanu, droga E-mail. Pralnia ma prawo do 7 dni na rozpatrzenie reklamacji. W przypadku przyjęcia reklamacji koszty ponosi firma Teppol. W przypadku odrzucenia reklamacji koszty ponosi klient.

15. Każdy klient po podpisaniu zlecenia ,akceptuje nasz regulamin.
 
 
 
537 224 876
TepPol

ul. Objazdowa 10

62-300 Września
facebook
Copyright © 2016 TepPol
Projekt i wykonanie: Progress Comp
Strona została odwiedzona 1730 razy